Browsing Tag

Marseja

Oferta nga Franca për talentin e Juventusit

Marseja nuk i ndahet Serisë A dhe mbas blerjes së Kevin Strotman, klubi francez kërkon shërbimet e Moize Kin. Talenti i Juventusit pëlqehet shumë nga trajneri Rudi Garsia. Marseja po pret merkaton e janarit për të trokitur në dyert e…

E kryer/ Strotman kalon në Francë për 25 milionë euro

Kevin Strotman është largimi më i fundi nga skuadra e Romës. Mesfushori holandez i jep fund një bashkëpunimi 5-vjeçar me ekipin verdhekuq. Destinacioni i ri i 28-vjeçarit është kampionati francez ku do të luajë për skuadrën e Olimpikut të…