E kryer | Benedeto mbërrin në Europë, firmos me “gjigantin” francez

Dario Benedeto është një emër shumë i njohur në Amerikën e Jugut. Sulmuesi argjentinas ka qenë…

“Ish”-i i Milanit lë Francën, kalim i bujshëm në La Liga

Një nga lojtarët më të mirë të Olimpikut të Marsejës, Lukas Okampos ka lënë stadiumin “Velodrome”…

Çmenduria e ultrasve, tentojnë të mësyjnë stërvitjen e Marsejës

Klub i Marsejës po kalon një krizë rezultatesh gjatë muajve të fundit. Shtatë ndeshje pa fitore,…

Oferta nga Franca për talentin e Juventusit

Marseja nuk i ndahet Serisë A dhe mbas blerjes së Kevin Strotman, klubi francez kërkon shërbimet…

E kryer/ Strotman kalon në Francë për 25 milionë euro

Kevin Strotman është largimi më i fundi nga skuadra e Romës. Mesfushori holandez i jep fund…

Sulm total për Kevin Strotman, orë vendimtare për transferimin

Kevin Strotman mund të lërë Romën dhe Italinë. Mesfushori holandez, i cili ka vuajtur shpesh dëmtimet…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online