Shënoi me U21 e Italisë, talenti i Juventusit thyen një tjetër rekord

Përfaqësuesja U21 e Italisë fitoi dje miqësoren përballë Tunizisë me rezultatin 2-0. Parixhini kaloi djemtë e…

Oferta nga Franca për talentin e Juventusit

Marseja nuk i ndahet Serisë A dhe mbas blerjes së Kevin Strotman, klubi francez kërkon shërbimet…

Parma kërkon gola, në sulm për Balotelin dhe yllin i ri të Juventus

Parma është rikthyer në Serinë A dhe po punon për të ndërtuar një ekip të fortë.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online