Njoftime kudo në kryeqytet, Fanatics duan derbin me çdo kusht

0

Shkurt 2014. Tirana regjistroi fitoren e fundit në derbi me Partizanin dhe të premten kërkon triumfin. Ultrasit bardheblu po organizohen për të mbështetur skuadrën e tyre të zemrës dhe në kryeqytet kanë nisur të shpalosen njoftime të ndryshme.

Të organizuar në zona të ndryshe, Fanatics pritet të jenë në një numër të madh në derbi dhe shpresojnë shumë që këtë herë të fitojnë ndaj Partizanit. U është kthyer në makth në njëfarë mënyrë dhe të premten presin që TIRONA e tyre të reagojë.

Njoftim i vendosur për derbin Tirana-Partiznai | Foto: SportEkspres.com
Njoftim i vendosur për derbin Tirana-Partiznai | Foto: SportEkspres.com
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.