Milani pret blerje dhe… Donarumën

0

Milani vazhdon merkaton dhe thuajse ka mbyllur blerjen e mbrojtësit Konti nga Atalanta.

Megjithatë, drejtori sportiv Fasone lë hapur merkaton për ndonjë emër me peshë dhe mbi të gjitha jep një lajm për Donarumën.

“Presim ende diçka të rëndësishme. Trajneri dëshiron ta ketë gati pjesën më të madhe të skuadrës dhe deri më 3 korrik synojmë përforcime të tjera. Merkatoja zyrtarisht nis më 1 korrik dhe po punojmë për të mbushur boshllëqet.

” Donaruma? Jemi në pritje, por jo pafundësisht. Më 3 korrik presim një përgjigje”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online