Luhet “derbi i veriut”, dalin në treg biletat  

0

Java e dhjetë e Kategorisë Superiore rezervon një përballje mjaft interesante. Në “Elbasan Arena” Laçi do të presë Kukësin, në një sfidë mjaft interesante, që në vitet e fundit ka qenë plot rivalitet.

Edhe pse stadiumi i Elbasanit do të jetë shtëpia e Kukësit për këtë edicion, për këtë ndeshje verilindorët do të jenë udhëtues, pasi është skuadra bardhezi ajo që  konsiderohet si pritëse, kjo për faktin se kurbinasit po ndryshojnë tapetin dhe stadiumi nuk do të jetë gati dhe për pak javë.

Për ndeshjen e radhës janë publikuar dhe çmimet e biletave nga kompania “blinibileta.com”. në sektorin VIP një biletë do të kushtojë 600 lekë të reja, ndërsa në sektorët e tjerë të stadiumit, çmimi do të jetë 300 lekë të reja.

Java e dhjetë e Kategorisë SuperioreK.F Laçi vs FK KUKESINis shitja e biletave në “Elbasan Arena”ÇmimetTribuna A&B – 600 LekëTribunat e tjera – 300 Lekë

Gepostet von blinibileta.com powered by t.ticket am Donnerstag, 25. Oktober 2018

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online