Kodra: Të ardhmen e shoh te Partizani, ja kush është idhulli im

0

Mesfushori i ri i Partizanit, Eneid Kodra, ka folur sot për RTSH Sport, ku më shumë rëndësi i kushtoi të ardhmes së tij dhe sezonit që kaloi me skuadrën A të “Demave”. Në fjalën e tij, futbollisti 19-vjeçar tha:

“Këtu ka shumë futbollistë që janë lider, lojtarë profesionistë, disa nga çunat kanë luajtur dhe me ekipin kombëtar. Më kanë ndihmuar shumë dhe unë jam rritur shumë këtu.

E ardhmja? Normalisht, tani jam pjesë e Partizanit, do të vazhdoj stërvitjen. E ardhmja ime dua që të jetë këtu, por klubi dhe drejtuesit do të vendosin. Telushi është lojtari që marr shembull dhe që më pëlqen më shumë”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.