Ftesa në kombëtare, Telushi ka një mesazh për Trashin

0

Lorenc Trashi dhe Bruno Telushi kanë një raport që e tejkalon fushën e lojës. Dy lojtarët e Partizanit shihen shpesh duke kaluar kohën sëbashku edhe jashtë ambienteve sportive.

Ftesa e Trashit për në kombëtaren shqiptare ka bërë që mesfushori vlonjat t’i dërgojë  një mesazh shokut të tij nëpërmjet Instagramit. Telushi ka postuar një foto ku ndodhet së bashku me Trashin të shoqëruar me mbishkrimin “Trashi mos harro sa kohë ke që e pret këtë ftesë vëlla”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online