FOTO+VIDEO | “Thumbojnë” bardheblutë, ironi me diktatorin komunist

Derbi mes Tiranës dhe Partizanit ka bërë që stadiumi “Selman Stermasi” të mbushet me tifozë, ku flitet se janë rreth 10 mijë të tillë. Të dyja tifo-grupet, si “Fanatics”, ashtu dhe “Guerrils”, kanë shpalosur koreografitë e tyre. Një spektakël më vete edhe në tribunat e “Selman Stermasit”…

Ultrasit bardheblu kanë shpalosur një koreografi të bukur duke thumbuar rivalët e kuq me portretin e diktatorit koreano-verior, Kim Jong Un. “Kthesa e gabuar” ka qenë mesazhi i shpalosur nga Fanatiks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online