E kishin piketuar me kohë, Partizani blindon edhe portën

Partizani ka përforcuar repartin e portës duke siguruar shërbimet e Aldo Teqes. “Gardiani” është prezantuar ditën e sotme në ambientet e klubit të kuq. Interesi i Partizanit për ish-portierin e Skënderbeut ka qenë i hershëm (LEXO KËTU) me kontaktet që filluan para përfundimit të sezonit të kaluar.

24-vjeçari është një produkt i akademisë së Dinamos, ndërsa në tri sezonet e mëparshme  ka qenë pjesë e Skënderbeut. Në “CV”-në e portierit janë dhe tri vite në Qipro ku luajtii në dy ekipe. Kontrata e Teqes me kampionët e Superligës është e vlefshme për një sezon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online