Muça: Të mos flasim si tifozë, goli i Sherif ishte i rregullt

Partizani u eliminua nga kualifikueset e Europa League pas barazimit 1 – 1 në Moldavi ndaj…

“Autogoli” Xhaiteh, një hall më shumë për Partizanin

Një ndër afrimet e shumta të Partizanit gjatë merkatos së janarit ishte mesfushor nga Gambia, Tixhan…

Kalari mbetet i “kuq”? Propozim interesant nga klubi

Reinaldo Kalari ka mbyllur bashkëpunimin me Partizanin pas katër vitesh si pjesë e klubit kryeqytetas. Futbollisti…

VIDEO | Golat në Europë një makth për Partizanin, Sukaj goleadori i fundit

Partizani nuk arriti të shënonte në takimin e sotëm ndaj Sherif Tiraspol. Kryeqytetasit kanë qenë vizitorë…

Shorti i raundit të tretë, Partizani mëson dy kundërshtarët e mundshëm

Partizani ka mësuar dy kundërshtarët e mundshëm nëse kalon turin e dytë kualifikues të “Europa League”,…

Merkato në dalje te Partizani, klubi i vendos kushte sulmuesit

Merkato e Partizanit është fokusuar në repartin e sulmit. Transferimet e lojtarëve si Solomon dhe Braun…

Sherif Tiraspol, klubi që dominon Moldavinë falë milionave nga Rusia

Më datë 25 korrik, Partizani rikthehet në stadiumin “Selman Stërmasi” për të zhvilluar ndeshjen e parë…

Lerda: Shkelmimi i shishes? Thjesht emocione, s’kam pendesa!

Partizani kreu një paraqitje të mirë në transfertë ndaj Karabak, por në fund të 90 minutave…

“Më frymëzoi suksesi i vëllait”, Jozef Ekuban flet si ‘dem i kuq’

Mbiemri Ekuban ngjall kujtime të bukura për tifozët e Partizanit. Jozef Ekuban, vëllai i vogël i…

ZYRTARE | Jo vetëm Atanda, një tjetër qendërmbrojtës largohet nga Partizani

Klubi i Partizanit ka njoftuar largimin e qendërmbrojtësit Lum Rexhepi. Futbollisti shtatlartë dhe drejtuesit e klubit…

ZYRTARE | Partizani s’njeh pushim, firmos sulmuesi nigerian

Partizani ka zyrtarizuar firmën me sulmuesin nigerian Teofilus Solomon. Futbollisti 23-vjeçar ka nënshkruar një kontratë 2-vjeçare…

E kishin piketuar me kohë, Partizani blindon edhe portën

Partizani ka përforcuar repartin e portës duke siguruar shërbimet e Aldo Teqes. “Gardiani” është prezantuar ditën…

Dy gola në 2 vjet, Partizani shpreson te mrekullia Solomon

Partizani i sezonit të ardhshëm po merr formë dita ditës. Merkato e “demave” duket se është…

Zyrtare: Egzon Belica “dem i kuq” edhe dy vite, largohet Ardit Hila

Jozef Ekuban u zyrtarizua pjesë e Partizanit për sezonin e ardhshëm, ndërkohë që së fundmi ka…

Përforcime në çdo repart, Partizani rikthen një “ish”

Përforcime nga të gjitha anët për Partizanin. Pas trajnerit Franko Lerda dhe futbollistëve Esin Hakaj dhe…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online