Browsing Tag

David Neres

Objektivi i trefishtë, Roma hedh sytë nga… Ajaksi

Drejtuesit e Romës po punojnë për të përforcuar ekipin dhe sytë janë drejtuar drejt Holandës. Më saktë, drejt ekipit të Ajaksit. Monçi tentoi të arrinte një marrëveshje me 21-vjeçarin David Neres, por sulmuesi brazilian refuzoi ofertën,…