Neres i befason të gjithë: Ja ku do të luajë De Ligt sezonin e ardhshëm

David Neres është një nga shumë zbulimet e bukura të Ajaksit. Braziliani qëndroi në stol në…

Ofertë surprizë nga Kina, Ajaksi vendos çmimin dhe “fërkon duart”

Ajaksi e ka shumë të vështirë për të mbajtur “yjet” e saj në ekip. Ofertat në…

Tjetër yll i Ajaksit drejt largimit, destinacioni është Premier League!

Tjetër yll i Ajaksit drejt largimit, destinacioni është Premier League!

“Ankand” për Neres, gjigantët spanjollë e duan me patjetër

“Los Colchoneros” përveç mbrojtjes kanë si synim të përforcojnë edhe sulmin. Krahët e ofensivës janë shënjestra…

E joshi me një mesazh në Instagram, Neres tregon historinë epike me modelen gjermane

Futbollisti brazilian, David Neres, po kalon një sezon të shkëlqyer në Holandë me Ajakstin. Paraqitjet e…

Dëmtimi i Vinisjus, në kombëtare e zëvendëson talenti i Ajaksit

Kombëtarja e Brazilit do të zhvillojë dy miqësore në fund të këtij muaji, teksa luan ndaj…

Objektivi i trefishtë, Roma hedh sytë nga… Ajaksi

Drejtuesit e Romës po punojnë për të përforcuar ekipin dhe sytë janë drejtuar drejt Holandës. Më…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online