Browsing Tag

Gosip

Sportistët e pafat, njihuni me vipat e tradhtuar nga gratë

Sportistët e famshëm nuk gëzojnë reputacionin si njerëzit më besnikë në marrëdhëniet bashkëshortore. Paraqitja dhe sidomos fama e madhe dhe milionat që vijnë me prej saj, bëjnë atletët elitarë në planet të jenë objekt interesi për shumë…

Sensi vjen me surpriza, sjell në Milano një supermodele

Stefano Sensi është blerja e parë e Interit për merkaton e verës. Krahas mesfushorit italian në Milano do të vijë partnerja e tij Xhulia Amodio. Modelja 23-vjeçari është prej kohësh një ndër emrat më të përfolur të rubrikave “gossip” në…