Dhimbje e madhe për Spaletin, humbet familjarin

0

Një lajm i hidhur ka prekur të gjithë tifozët e Interit, por jo vetëm. Luçiano Spaleti, trajneri i skuadrës, ka humbur vëllanë e tij. Marçelo Spaleti ka ndërruar jetë në moshën 66-vjeçare. Klubi zikaltër ka reaguar me anë të një deklarate në “Twitter”.

Interi i bashkohet dhimbjes së Luçiano Spaletit dhe familjes së tij për vdekjen e vëllait Marçelo”, lexohet në komentin e zikaltërve.

Ceremonia mortore do të zhvillohet nesër në Empoli. Luçiano po kalonte ditët e fundit në stolin zikaltër me Antonio Konten gati për ta zëvendësuar. Tani kjo çështje ka kaluar në plan të dytë dhe të gjithë ndajnë dhimbjen me trajnerin Spaleti.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.