Browsing Tag

Luciano Spalleti

Dhimbje e madhe për Spaletin, humbet familjarin

Një lajm i hidhur ka prekur të gjithë tifozët e Interit, por jo vetëm. Luçiano Spaleti, trajneri i skuadrës, ka humbur vëllanë e tij. Marçelo Spaleti ka ndërruar jetë në moshën 66-vjeçare. Klubi zikaltër ka reaguar me anë të një deklarate…

Interi është lodhur me Spaletin, i gjen pasuesin

Humbja ndaj Torinos ka lënë një shije të hidhur në kampin interist. Vetëm një pikë në dy ndeshjet e para të vitit 2019 dhe vetëm katër gola të shënuar në kampionat në 7 ndeshjet e fundit. E ardhmja e Luçiano Spaletit është vënë në dyshim…