Cikalleshi, një mesazh unik për De Biazin

0

Sokol Cikalleshi ka përdorur Instagramin për të shprehur atë që ndjen pas lajmit se Xhani De Biazi ka lënë drejtimin e kombëtares shqiptare.

Sulmuesi i kombëtares, i cili ka qenë gjithnjë një “ushtar” i bindur, duke pranuar stolin, madje edhe lënien jashtë kombëtares në ndonjë moment të vështirë për të, tashmë ka një mesazh domethënës dhe unik për ish-trajnerin e tij.

“Kush të ka njohur s’do të të harrojë kurrë, kush do të të harrojë s’të ka njohur me të vërtetë! Nga thellësia e zemrës faleminderit Mister!”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online