Lorik Cana: Respekt për De Biazin, faleminderit për gjithçka

0

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana, ka një mesazh të shkurtër për trajnerin De Biazi, pas largimit të këtij të fundit nga kombëtarja.

Të dy bashkë kanë qenë protagonistë të mëdhenj një ngjitjes së Shqipërisë në Olimp, duke u kualifikuar për në Europian, ndërsa tani Loriku përshëndet ish-trajnerin e tij.

“Kjo është ajo që meritoni, Respekt!!! Faleminderit për kontributin, eksperiencën, rrugëtimin tonë dhe miqësinë. Bashkë kemi përjetuar momente të paharrueshme për të gjithë ne!!!”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online