Çfarë gafe nga mbrojtja e Anglisë, shënojnë “Tulipanët” (VIDEO)

0

Sapo ka filluar koha shtesë, Holanda ka gjetur golin e avantazhit. Mbrojtësi i Anglisë, Stones, vonohet shumë dhe gabon. Depai i rrëmben topin dhe gjuan menjëherë, por Pikford pret. Megjithatë, topi shkon në këmbët e Promes, i cili shënon me portën e boshatisur. Në epërsi “Tulipanët”.

UEFA Nations League

Holandë – Angli  2-1
De Ligt 73’, Promes 97’ / Rashford 32’

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.