Çelsi mbyll marrëveshjen, 50 milionë euro për blerjen e radhës!

0

Çelsi duket se ka finalizuar blerjen e dytë pas Kristian Pulisiç, me blutë e Londrës që do të shpenzojnë plot 50 milionë euro.

Bëhet fjalë për Mateo Kovaçiç, për të cilin ishte në garë edhe Interi, me zikaltrit që ëndërronin rikthimin e bujshëm të kroatit.

Gjithsesi, duket se gjithçka është mbyllur sipas asaj që raporton Di Marzio, me londinezët që kanë derdhur në arkat e Realit plot 50 milionë euro dhe Kovaçiç do të firmosë përfundimisht me Çelsin.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.