Barça në shok, Mesi sulmohet në aeroport!

0

Eliminimi i një nate më parë nga Liverpuli, padyshim i shokoi të gjithë në kampin e Barcelonës dhe post ndeshja nuk kaloi pa probleme.

Sipas raportimeve që jepen nga mediat, Lionel Mesi është sulmuar nga një grup tifozësh katalanas në momentin që ka mbërritur në aeroport.

Ishte Pepe Costa, një pjesëtar i stafit të Barçës, i cili e largoi argjentinasin, duke evituar një incident që mund të kishte përmasa akoma më të mëdha. Një gjë është e sigurt, në kampin blaugrana gjërat nuk janë aspak mirë…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.