Bajern gjen pasardhësin e Havi Martinez, gati oferta e parë

0

Bajerni i Mynihut kërkon shërbimet e Mark Roka. Mesfushori spanjoll aktivizohet në La Liga me skuadrën e Espanjol. Me cilësitë e treguara, 22-vjeçari e ka futur veten në një nga më të mirët e skuadrës katalanase. I riu është titullar absolut, duke luajtur të gjitha ndeshjet ne La Liga dhe Kupën e Mbretit me Espanjolin.

Së fundmi Roka ishte pjesë e Spanjës U21, me të cilën u shpall kampion Evrope. Ka qenë pikërisht ky kompeticion reklama më e mirë për të treguar cilësitë e tij. Bajerni është skuadra e parë që e ka dalluar talentin e djaloshit. Rumenige ka bërë gati ofertën prej 40 milionë eurosh për ta rrëmbyer nga Spanja, me Espanjolin që tundohet nga kjo ofertë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online