Browsing Tag

Espanjol

Bajern gjen pasardhësin e Havi Martinez, gati oferta e parë

Bajerni i Mynihut kërkon shërbimet e Mark Roka. Mesfushori spanjoll aktivizohet në La Liga me skuadrën e Espanjol. Me cilësitë e treguara, 22-vjeçari e ka futur veten në një nga më të mirët e skuadrës katalanase. I riu është titullar…

VIDEO | Barcelona zbavitet në derbi, spektakël i Leo Mesit

Aspak probleme për Barcelonën për të fituar derbin kundër Espanjolit. Ekipi i Valverdes triumfoi përballë kushërinjve të vegjël me rezultatin e thellë 0-4. Një dygolësh i Leo Mesit, Dembele dhe Suarez i dhanë tre pikë ekipit katalanas, që…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online