Browsing Tag

sala

Detajet e tragjedisë, zbulohet autopsia e Salës

Jeta e Emiliano Salës u ndërpre në mënyrë të parakohshme natën e 21 janarit, teksa avioni model Piper Malibu në të cilën ndodhej sulmuesi argjentinas u rrëzua në hapsirën detare midis Francës dhe Anglisë. Katër ditë më parë zhytësit…

Dy idiotë ofendojnë kujtimin e Salas, menjëherë në pranga

Të shtunën Kardifi luajti kundër Sauthemptonit dhe ishte ndeshja e parë që pas zbulimit të trupit të pajetë të sulmuesit Emiliano Sala, i ndarë nga jeta në mënyrë tragjike, me avionin që po e çonte për në Angli, por që u rrëzua në Kanalin…

Kardifi pa sulmues, as Premier Liga nuk tregon “mëshirë”

Kardif Siti siguroi firmën e sulmuesit të zhdukur, Emiliano Sala për një shifër rekord për klubin, 17 milionë euro. Por që nga dita e hënë, kur pritej dhe që sulmuesi të bashkohej në stërvitje me skuadrën angleze, nuk ka asnjë lajm nga…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online