VIDEO: Skandaloze, Bakajoko zihet me Gatuzon gjatë ndeshjes!

0

Merr fund aventura e mesfushorit Tiemue Bakajoko te Milani, pasi mesfushori francez, i thirrur nga Xhenaro Gatuzo për të marrë vendin e të dëmtuarit Bilia, refuzoi dhe tha se nuk donte të futej, sepse nuk ishte nxehur ende.

Sipas Sky, Gatuzo i nervozuar urdhëroi Hoze Maurin të futej me urgjencë, edhe pse argjentinasi nuk luan prej muajsh.

“Do flasim më vonë”, i tha Gatuzo Bakajokos, ndërsa ky ia ka kthyer: “Fuck off man”, nën shikimin e Kutrones, i shtangur! Më qartë se kaq, nuk ka…

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.