VIDEO | Ronaldo uron Nurin, video-mesazh prekës i portugezit

0

Juventusi do të luajë mbrëmjen e nesërme përballë Ajaksit, sfidë e vlefshme për fazën çerekfinale të UEFA Chmpions League. Në kuadër të ndeshjes, Kristiano Ronaldo ka bërë një video prekëse, ku i ka dedikuar disa fjalë Abdelhak Nurit.

Mesfushori që luante për Ajaksin deri para dy vitesh, ku një infarkt e la në gjendje kome për një kohë të gjatë, ndërsa tani është në gjendje vegjetative, ku në pak raste reagon. Ronaldo ka bërë një video, ku i uron 22-vjeçarit ditëlindjen dhe një shërim të shpejtë.

Përpara një jave, Nuri festoi ditëlindjen e tij të 22-të dhe ylli portugez e ka uruar me anë të një video-mesazhi.

“Çkemi Nuri, jam Kristiano. Të uroj gëzuar ditëlindjen dhe të rikuperohesh sa më shpejt. Gjithë të mirat për ty, do të jemi në kontakt, të puth”, ishin fjalët e Kristianos.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.