Tirana përforcon sulmin, vjen një brazilian

0

Tirana vazhdon punën për sezonin e ri dhe tashmë ka kompletuar edhe repartin e sulmit.

Kjo për faktin se ka firmosur edhe me një brazilian, Eder Paulista.

26-vjeçari ishte pjesë e Interit të Limeiras në Brazil, ku shënoi gola vendimtarë muajt e fundit, duke qenë vendimtar në ngjitjen e skuadrës së tij në divizionin e dytë të kampionatit të Sao Paulos.

Kartoni i sulmuesit i përkiste Sianortes, por duket se Tirana ka arritur ta bëjë të vetin sulmuesin pa shpenzime shtesë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image