Tirana përforcon sulmin, vjen një brazilian

0

Tirana vazhdon punën për sezonin e ri dhe tashmë ka kompletuar edhe repartin e sulmit.

Kjo për faktin se ka firmosur edhe me një brazilian, Eder Paulista.

26-vjeçari ishte pjesë e Interit të Limeiras në Brazil, ku shënoi gola vendimtarë muajt e fundit, duke qenë vendimtar në ngjitjen e skuadrës së tij në divizionin e dytë të kampionatit të Sao Paulos.

Kartoni i sulmuesit i përkiste Sianortes, por duket se Tirana ka arritur ta bëjë të vetin sulmuesin pa shpenzime shtesë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online