Browsing Tag

Thomas Muller

Lëv i mbylli dyert e kombëtares, reagon ashpër Myler

Vendimi i trajnerit të kombëtares gjermane, Joakim Lëv, për t’i mbyllur derën përfundimisht Zherom Boateng, Mats Humels dhe Tomas Myler, padyshim ishte një lajm që bëri bujë ditët e fundit. Pikërisht sulmuesi i bavarezëve, Myler, ka reaguar…