Sinqeriteti i Myler: I lumtur për fitoren, Milani mund të barazonte

0

Tomas Myler është i lumtur për fitoren kundër Milanit. Goli i Leon Goreckës i dhuroi fitoren djemve të Kovaç, në një ndeshje ku kuqezinjtë nuk e meritonin humbjen.

29-vjeçari gjerman u aktivizua si titullar dhe luajti rreth 80 minuta përpara se t’i linte vendin 18-vjeçarit Stiler. Sulmuesi i Bajernit tregohet i sinqertë në prononcimin e tij pas ndeshjes kundër Milanit.

Në pjesën e parë ju bëmë shumë presion lart dhe nuk kishim shumë shanse. Milani pati një rast flagrant për të na barazuar. Jemi shumë të lumtur me fitoren”, thekson lojtari bavarez.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.