Browsing Tag

Halimi

Bashkëpunimi drejt fund, Brondbi “përzë” Halimin

Lojtari i përfaqësueses së Kosovës, Besar Halimi, nuk po kalon një moment të mirë. Mesfushori i përfaqësueses së Kosovës nuk është  më në planet e danezëve të Brondbit dhe nga klubi i është komunikuar që të gjejë një klub të ri për të…

Halimi pranë rikthimit te Brondbi, trajneri e thotë hapur

Besar Halimi kreu një sezon të shkëlqyer te Brondbi në Danimarkë, ku në 29 aktivizime gjeti shtatë herë rrugën e rrjetës. Mesfushori i kombëtares së Kosovës është rikthyer te Mainci, por trajneri, Sandro Shvarc, e ka bërë të qartë se…