Boateng rikthehet në stërvitje me skuadrën

0

Bajerni sot mori një lajm të mirë nga qendërmbrojtësi Zherom Boateng. Pas dëmtimit të tij të fundit, kampioni i botës është rikthyer në stërvitje me skuadrën. Për herë të parë, ai punoi me shokët e tij dhe ia doli mjaft mirë në çdo ushtrim.

28-vjeçari është dëmtuar në gju në ditën e fundit të Bundesligës së sezonit të kaluar dhe i është dashur ta shtyjë fillimin e stërvitjes. Ndërkohë, ai i cili po surprizon disi me mungesën e tij është Manuel Nojer, sepse ka një frakturë të dyfishtë në këmbë.

Portieri i rekordmenëve, siç raportojnë mediet gjermane, pritet të jetë gati për ndeshjen e parë të Bundesligës në gusht, por shpreson të rikthehet më shpejt, sepse nuk është mësuar të qëndrojë larg fushave.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image