Browsing Tag

Bajerni

Ançeloti la 150 mln euro në stol kundër Shalke 04

Në ndeshjen kundër Shalkes, trajneri Karlo Ançeloti la pesë yje të Bajernit në stol, Mats Humels, Zherom Boateng, Tiago Alkantara, Arturo Vidal dhe Frenk Riberi. Ky në futboll quhet problem luksi, që 58-vjeçari është mësuar ta ketë kudo ku…

Boateng rikthehet në stërvitje me skuadrën

Bajerni sot mori një lajm të mirë nga qendërmbrojtësi Zherom Boateng. Pas dëmtimit të tij të fundit, kampioni i botës është rikthyer në stërvitje me skuadrën. Për herë të parë, ai punoi me shokët e tij dhe ia doli mjaft mirë në çdo ushtrim.…