Zyrtarizime te Kastrioti, Devolli dhe sulmuesi nigerian bashkohen sërish

0

Skuadra e Kastriotit ka afruar sot dy futbollistë. Edi Bojom është emri i parë, i cili ka nënshkruar një kontratë afatgjatë me klubin krutan (1 vit e gjysmë). Mbrojtësi pritet të përforcojë shumë repartin e prapavijës dhe është një afrim i rëndësishëm për të besuarit e Devollit.

Po ashtu, së bashku me Bojom është afruar dhe sulmuesi Kingsli Ogbodike, i cili është vetëm 20-vjeç. Sulmuesi i talentuar është ribashkuar me teknikun Devolli, pasi të dy së bashku kanë qenë pjesë e Tomorit. Me këto dy përforcime, Kastrioti synon të bëjë një gjysmë të dytë të sezonit shumë më të mirë, ky do të synojnë edhe mbijetesën në Superiore.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.