Zyrtare | Tirana hap merkaton, firmos një mbrojtës

Tirana ka bërë afrimin e parë të merkato së dimrit. Qendërmbrojtësi Jurgen Goxha është lojtari më i ri i 24 herë kampionëve të vendit. Fima me futbollistin durrsak vjen pas një prove 2-javore, duke bindur trajnerin Ardian Mema.

Mbrojtësi 26-vjeçar vjen nga skuadra e Erzenit, ku këtë sezon spikati me efikasitetin para porte, duke shënuar shtatë gola në 12 aktivizime. Në të shkuarën Goxha ka qenë pjesë e Shënkollit, Besëlidhjes dhe Ilirisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online