Zyrtare, Hames Rodrigez te Bajerni

0

Hames Rodrigez transferohet te Bajerni i Mynihut.

Mesfushori lë Realin që sot dhe kalon në Gjermani, në huazim për dy vjet.

Më pas, Bajerni do të ketë mundësinë e blerjes.

Lajmi është zyrtarizuar nga Bajerni.

Çudia është se Bajerni do të paguajë 5 milionë euro për çdo vit huazimi dhe 35 milionë për blerjen përfundimtare. Reali e bleu për 75 milionë nga Monako, por nuk rezultoi operacion perfekt në aspektin sportiv, sepse në aspektin komercial Hames i ka shlyer paratë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online