Hames me ekip të ri, një hap larg transferimit në Serie A

E ardhmja e Hames Rodrigez është një mister i plotë, me kolumbianin që pasi përfundoi huazimin…

E ardhmja e Hames, fantazisti i Bajernit merr vendimin

Hames Rodrigez pritet të jetë dhe njëherë tjetë çështje e nxehtë te Bajerni i Mynihut. Fantazisti…

VIDEO | Xhejms e Lilaj mundin Karabagun, nigeriani sërish vendimtar me gol

Gabala ka mundur Karabagun në takimin e parë të gjysmëfinales së Kupës së  Azerbajxhanit. Dy “ish”-ët…

VIDEO | Goleador me dy shifra, Xhejms e ka të lehtë në Azerbaixhan

Ish-futbollisti i Skënderbeut, Xhejms Adeniji, vazhdon të bëjë paraqitje të mira me skuadrën e Gabalas në…

Vlerësime në Azerbaixhan dhe Bjellorusi, shkëlqejnë dy “ish”-ët e Superiores

Ish-futbollisti i Skënderbeut Xhejms Adeniji vazhdon të spikasë në Azerbaixhan me skuadrën e Gabalas. Në takimin…

Hames bëhet “mollë sherri”, Hënes dhe Rumenige nuk pajtohen

Bajerni i Mynihut pagoi 12 milionë euro në gushtin e 2017-ës për ta huazuar për dy…

Paralajmërim për Bajernin: “Dua të qëndroj, por jo kështu…”

Mesfushori i Bajernit të Mynihut Hames Rodrigez po përjeton një sezon të zi, sepse dëmtimet e…

VIDEO Bajerni vijon marshimin, por Hames bën gafën e vitit!

Niko Kovaç nuk ndalet më, sepse Bajerni i tij ka fituar edhe sot 2-0 në fushën…

Dorëzohen çekët, Xhejms udhëton për në Çeki

Skënderbeu e ka fituar betejën me ambasadën çeke, sepse më në fund Xhejms Adeniji është pajisur…

Hames merr numrin 11 te Bajerni, Rumenige sqaron marrëveshjen me Realin

Hames Rodrigez dje u zyrtarizua si futbollist i Bajernit dhe sot u paraqit në Mynih, ku…

Zyrtare, Hames Rodrigez te Bajerni

Hames Rodrigez transferohet te Bajerni i Mynihut. Mesfushori lë Realin që sot dhe kalon në Gjermani,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online