VIDEO | Zinçenko i shtang të gjithë, puth gazetaren në mes të intervistës!

0

Ukraina mori një fitore të bujshme një natë më parë ndaj Serbisë, teksa i shkatërroi këta të fundit me shifrat 5-0.

Një ndër më të mirët në fushë për ekipin e Shevçenkos ishte padyshim ylli i Mançester Siti, Oleksandër Zinçenko. Pikërisht ky i fundit vendosi të dhurojë spektakël edhe jashtë fushës.

Në prenoncimin e dhënë pas ndeshjes, Zinçenko papritur afroi pranë vetes gazetaren bukuroshe dhe i dhuroi një puthje. Gazetarja e mori me pozitivitet, teksa u ngacmua dhe nga kolegët e saj për gjestin e ndodhur…

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.