VIDEO | Tajson pa frena, zbavitet në festival me një “shpatë” marijuane!

Majk Tajson është një nga boksierët më të mëdhenj në histori dhe shumëkush e cilëson si më të fortin. 52-vjeçari ishte një bishë e vërtetë në ring dhe një personazh interesant e totalisht i çmendur.

Pas tërheqjes nga boksi, Tajson ka hapur një fermë në Kaliforni (përdorimi i bimës është i lejueshëm në këtë shtet) dhe po merret me kultivimin e marijuanes. Ish-kampioni i peshave të rënda është një tifoz i kësaj bime dhe e ka pranuar se ka konsumuar gjithmonë atë, madje dhe gjatë periudhës kur ishte boksier profesionist.

Majku i hekurt ka marrë pjesë në fundjavë në një festival të marijuanes. Ai ka shijuar gjithçka dhe në video shihet duke tymosur një cigare gjigante. Amerikani i famshëm beson në aftësitë kuruese të bimës dhe në fermën e tij merret me kërkimet mjekësor dhe trajtimin e kësaj bime.

 

View this post on Instagram

 

@miketyson Smoking A Fatty W/ @breal @brealtv ?? Tag a friend ? Follow @cmw420tv

A post shared by Cannabis Marijuana Weed (@cmw420tv) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online