E ardhmja e Monçit në dyshim, Roma pëlqen “ish”-in e Milanit

0

E ardhmja e Monçit me Romën është në dyshim dhe drejtori sportiv mund të largohet në fund të sezonit. Spanjolli ka marrë kritika të shumta për ndërtimin e ekipit në verë, ndërsa ka dhe oferta. Sevilja kërkon ta rikthejë, ndërsa pëlqehet dhe nga Arsenali.

Një gjë e tillë e shtyn Romën të kërkojë një drejtues sportiv të ri dhe në skenë ka dalë një emër. Siç raporton “Messaggero”, klubi kryeqytetas mendon t’i ofrojë postin e drejtorit sportiv Masimiliano Mirabelit.

Mirabeli

Ish-drejtuesi i Milanit mund të rikthehet në detyrë, rreth një vit pas fundit të aventurës së tij me kuqezinjtë. Kalimi i pronësisë së klubit të ”Djallit” nga kinezët te fondi Elliot i dha fund dhe aventurës së 50-vjeçarit te Milani.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online