VIDEO | Supergol i Kutinjos, “kapitullon” Junajtid

Filipe Kutinjo ka çuar në 3 – 0 rezultatin e përballjes së sotme në Camp Nou midis Barcelonës dhe Mançester Junajtid.

Goli i brazilianit është tipik nga ato që jemi mësuar të shihnim nga ai në Angli kur ishte pjesë e Liverpulit. Një goditje magjike me të djathtën që nuk i lë asnjë shans portierit De Gea.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online