“Çmendet” Barcelona, 27 milionë euro për një huazim!

Shifrat e merkatos kanë dalë jashtë kontrollit. Barcelona i ka befasuar të gjithë me

Kutinjo i thotë “po” PSG-së, Barça pret Nejmarin

Barcelona dhe PSG më në fund mund të bëjnë një marrëveshje mes tyre. Nejmar ishte ai…

Dëshiron një sulm edhe më të frikshëm, zbulohet synimi i Klop

Liverpuli ka një ndër repartet e sulmit më të fortë në botë, por Jyrgen Klop e…

E bujshme: Raporti Nejmar-PSG prek fundin, braziliani e ka marrë vendimin!

Një lajm “bombë” vjen nga Spanja. “Sport.es” raporton se Nejmar nuk dëshiron të vazhdojë me PSG.…

Kutinjo larg Barcelonës, tre gjigantë përplasin “brirët” për brazilianin!

Tre klube gjigantë  janë në garë për Filipe Kutinjon. Braziliani deri tani ka treguar se Barcelona…

Pike dhe Kutinjo, ja shifra që turpëron brazilianin

Barcelona po bën një sezon gati perfekt dhe është në rrugën e duhur për të bërë…

Enigma Kutinjo: zbulohet takimi i fundit, Anglia opsion

Blerja më e shtrenjtë në historinë e Barcelonës, Filipe Kutinjo është shndërruar në një temë delikate…

VIDEO | Kutinjo shënjestron kritikët, festa e golit shpjegon gjithçka

Filipe Kutinjo shënoi një gol fantastik në përballjen e sotme ndaj Mançester Junajtid. Megjithatë, pak minuta…

VIDEO | Supergol i Kutinjos, “kapitullon” Junajtid

Filipe Kutinjo ka çuar në 3 – 0 rezultatin e përballjes së sotme në Camp Nou…

Kutinjo fiksim i Junajtid, Barcelona gati ta shkëmbejë

Mançester Junajtid dhe Barcelona do të luftojnë fort me njëra-tjetrën për një vend në gjysmëfinalet e…

Çështja “Kutinjo”, Barcelona ofron një zgjidhje përfundimtare

Prezenca e Filipe Kutinjos në “Camp Nou” ka kohë që është në dyshim. Braziliani nuk ka…

Statistika e frikshme, Kutinjon dhe golin e ndan një “përjetësi”

Filipe Kutinjo është kthyer në një çështje te klubi i Barcelonës. Lojtari, i cili është blerja…

Kutinjo pranë largimit nga Barça? Liverpuli shpreson të mos ndodhë!

Ernesto Valverde nuk po e preferon më për skemat e tij dhe zërat e merkatos flasin…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online