VIDEO | Spanja shënon sërish, Gjermania e dorëzuar

Spanja U21 është vetëm pak minuta larg shpalljes kampione e Europës. Iberikët kanë ccuar shifrat në  2  – 0 ndaj Gjermanisë  në minutën e 69-të falë golit të Dani Olmos.

Autori i golit të parë Fabian Ruiz luan përsëri rol kyç edhe në këtë gol, teksa një goditje e fortë e tij nuk kontrollohet siç duhet nga portieri Nybel, Olmo përfiton dhe i vetëm me portierin nuk gabon.

Spanjë 2 – 0 Gjermani
Shënues: Fabian Ruiz 7’, Olmo 69’

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online