VIDEO | Siti surprizohet nga fansi më i zjarrtë, mini koncert në dhomat e zhveshjes

0

Noel dhe Liam Galager janë të njohur për themelimin e grupit të njohur “Oasis”, por jo vetëm kaq. Të dy vëllezërit janë tifozë të thekur të Mançester Sitit.

Sot kanë shijuar një pasdite të mrekullueshme dhe kanë festuar titullin e gjashtë në historinë e “Qytetarëve”. Neol, i cili është këngëtari i bandës, ka qenë i pranishëm në stadiumin e Brajtonit dhe pas fitores ka nxituar për të takuar idhujt e tij.

Ai është futur në dhomat e zhveshjes, aty ku ka performuar përpara të gjithëve të mirënjohurën “Wanderwall”. Momente emocionuese për Guardiolën, djemtë e tij dhe stafin teknik, ndërsa dhomat e zhveshjes kanë marrë pamjen e mini-koncerti.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.