VIDEO: Siti dridhet për një minutë, spektakël dhe përmbysje në Brajton

0

Mançester Siti dukej se e humbi titullin kampion, ku në minutën e 27’, sulmuesi me shumë eksperiencë i Brajtonit, Glen Mërrej shënoi. Të besuarit e Pep Guardiolës u shokuan nga ky gol, pasi po dominonin. Megjithatë, pa kaluar ende 60 sekonda, Kun Aguero shënon për të barazuar. Frikësohet Siti, por reagon shumë shpejt. tashmë ka ardhur edhe goli i përmbysjes, realizuar nga Laporte.

38′ – Goli i Laporte (Man. Siti)

28’ Goli i Agueros (Man. Siti)

27’ Goli i Glen Mërrej (Brajton)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online