VIDEO | Shumë klas dhe saktësi, De Jong ndaj Arsenal ishte “zjarr”

0

Barcelona e ka blerë vetëm këtë verë, por De Jong duket sikur është rritur në “Camp Nou”. Barcelona fitoi me rezultatin 2-1 ndaj Arsenalit, ndeshje e vlefshme për trofeun Gamper. Paraqitje e Frenkit ishte për t’u veçuar.

Rrezaton një qetësi fenomenale. Është shumë i saktë në pasime dhe arrin shumë mirë të ngadalësojë sulmet e kundërshtarit. Për 22-vjeçarin nuk mungon aspak as vizioni në lojën sulmuese. Me këtë lojtar Barcelona e ka të sigurt të tashmen dhe të ardhmen e mesfushës.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online