VIDEO | Shumë klas dhe saktësi, De Jong ndaj Arsenal ishte “zjarr”

Barcelona e ka blerë vetëm këtë verë, por De Jong duket sikur është rritur në “Camp…

Karles Alenja shpërthen ndaj klubit, arsyeja është De Jong

Frenki De Jond erdhi me një ide të qartë në Barcelonë. Ai donte të mbante numrin…

Talenti Alena i plotëson dëshirën, De Jong do mbajë numrin legjendar

Pasi u mbyll gjithçka rreth transferimit të Frenki De Jong te Barcelona, e vetmja gjë që…

Refuzimi dhe ndërhyrja e Bartomeut, De Jong rrëfen prapaskenat

Operacionet e futbollistëve të mëdhenj janë një nga gjërat më të vështira në futboll. Duhet dakordësia…

“Idhullin tim tani e tutje do e kem shok skuadre”

Frenki De Jong ka zbarkuar në Barcelonë. Holandezi është blerë në merkaton e dimrit nga katalanasit,…

Yje dhe surpriza, ja kush janë 3 transferimet më të shtrenjta deri më tani

Merkato ka filluar dhe paratë po shkojnë lumë. Ekipet gjigante të kontinentit synojnë të përforcojnë sa…

“Nuk jam i sigurt nëse Barça ka nevojë për mua”

Frenki De Jong ishte frymëzimi i këtij Ajaksi, që pasqyroi një futboll të jashtëzakonshëm. Mesfushori me…

Ten Hag: De Jong duhet të rrezikojë, s’e prisja kurrë të ishim këtu

Ajaksi kreu një ndeshje fenomenale ndaj Juventusit në Amsterdam. Fatkeqësisht për djemtë e trajnerit Erik Ten…

Holandezët dinë si të bëjnë biznes, Frenki De Jong pasuron klubin modest

Mesfushori i Ajaksit Frenki De Jong është holandezi më i përfolur në planet, kjo të paktën…

Goditja e madhe: PSG hap thesin, akord me talentin e mesfushës

Kalimi i Nejmar tek ekipi i PSG solli acarimin e marrëdhënieve midis klubit francez dhe Barcelonës.…

Ofertë me paketë, Barça hap thesin për dyshen e talentuar të Ajaksit

Barcelona e ka ndarë mendjen dhe është gati të ofrojë në Katalunjë dyshen e talentuar të…

Siti “parakalon” Barcelonën, gati 67 milionë euro për pasuesin e Fernandinjos

Mançester Siti dhe Barcelona janë përfshirë në një duel merkatoje. Objektivi i ty dy klubeve është…

De Jong “tërbon” milanistët: Më pëlqen Interi, kuqezinjtë një kaos!

Frenki De Jong është një nga talentët më të mëdhenj të futbollit holandez. 21-vjeçari i Ajaksit…

Frenki De Jong, talenti holandez që po çmend Sitin dhe Barcelonën

Ajaksi i Amsterdamit është një ndër “fabrikat” më të mëdha të talenteve në mbarë botën. “Xhevahiri”…

Shtatë klube pas De Jong, Reali i parakalon të gjithë

Frenki De Jong është një nga lojtarët më të kërkuar në merkato. Barcelona mbetet në “pole…

Totenhemi “bezdis” Barcelonën, futet në garë për talentin e Ajaksit

Totenhemi u fut në historinë e futbollit anglez si klubi i parë, që nuk bën asnjë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online