Thumbimi i radhës: Pse ka heshtur Mesi te Barça?!

Polemikat Brazil-Argjentinë nuk kanë fund. Ekipi i Tites fitoi Kupën e Amerikës për herë të nëntë…

“Mesi na trishtoi, e harroi fitoren 6-1? Brazili s’i ka rastësisht 5 yje”

Deklaratat e Leo Mesit për korrupsion dhe favorizim të Brazilit nga arbitrat nuk ju kanë pëlqyer…

Tite replikon me Mesin: Jashtëtokësor, por të pranojë humbjen

Brazili mposhti 3-1 Perunë në finalen e Kupës së Amerikës. Triumfi i nëntë për vendasit në…

Pa eksperiencë, vendime absurde dhe penallti skandaloze: kush është arbitri që i dha karton të kuq Mesit

Ndeshja për vendet 2-1 në Copa America, mes Argjentinës e Kilit, por ishte skandaloze për mënyrën…

VIDEO | Argjentina thyen mallkimin, medalje dhe hakmarrje ndaj Kilit

Argjentina ia doli të hakmerret kundrejt Kilit, edhe pse vendi i tretë nuk është se ka…

VIDEO | “Ringjallet” Kili, Vidal fut Argjentinën në panik

Kili nuk dorëzohet kurrë dhe po e tregon edhe kundër Argjentinës. Pjesa e parë u mbyll…

VIDEO | Karton pas 14 vitesh, Mesi dhe Medel ndëshkohen me të kuqe

Argjentina po udhëheq 2-0 kundër Kilit, në ndeshjen finale për vendin e tretë në Kupën e…

VIDEO | Asist i “dinakut” Mesi, Aguero dhe Dibala ndëshkojnë “macen e zezë”

Argjentina dhe Kili nuk ia dolën të kualifikohen në finalen e Kupës së Amerikës, aty ku…

“Paketa është një fenomen i vogël, ju tregoj rolin e tij natyral”

Ziko është një nga emrat më të mëdhenj të Brazilit në futboll. Ish-organizatori i famshëm është…

Ironia e Riçarlison: Ne në finale, Argjentina le të ankohet gjithë jetën

Dy golat e Gabriel Zhezus dhe Roberto Firminjos i dhanë fitoren Brazilit kundër Argjentinës dhe kualifikuan…

Kërcënohet me jetë mbrojtësi i Kolumbisë, zbulohet shkaku absurd!

Humbja e një penalltie të shkakton dhimbje të mëdha. Përveçse përcakton fijen e hollë midis një…

Lotët dhe pengu i Suarez: Eliminim i padrejtë, ja si doja të godisja

Luis Suarez nuk do e harrojë lehtë ndeshjen e mbrëmjes së kaluar kundër Perusë. Dy kombëtaret…

Tension dhe thatësi golash, Venezuelë-Peru marrin nga një pikë

Është mbyllur në barazim pa gola sfida mes Venezuelës dhe Perusë, sfidë e vlefshme për raundin…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online