VIDEO | Argjentina thyen mallkimin, medalje dhe hakmarrje ndaj Kilit

Argjentina ia doli të hakmerret kundrejt Kilit, edhe pse vendi i tretë nuk është se ka…

VIDEO | “Ringjallet” Kili, Vidal fut Argjentinën në panik

Kili nuk dorëzohet kurrë dhe po e tregon edhe kundër Argjentinës. Pjesa e parë u mbyll…

VIDEO | Karton pas 14 vitesh, Mesi dhe Medel ndëshkohen me të kuqe

Argjentina po udhëheq 2-0 kundër Kilit, në ndeshjen finale për vendin e tretë në Kupën e…

VIDEO | Asist i “dinakut” Mesi, Aguero dhe Dibala ndëshkojnë “macen e zezë”

Argjentina dhe Kili nuk ia dolën të kualifikohen në finalen e Kupës së Amerikës, aty ku…

VIDEO | Spektakël dhe gafa: Kili gjunjëzohet, Peruja në finale

Kili dorëzon “kurorën” e Copa America, pasi u mposht nga Peruja me rezultatin 3-0. Një ndeshje…

Sakrifica e Sançez: Vazhdova lojën i dëmtuar, Kili më lumturon gjithmonë

Kili mposhti Ekuadorin 2-1 dhe siguroi fitoren e dytë në Kupën e Amerikës, duke u kualifikuar…

VIDEO | Kili “i tregon vendin” Japonisë, Vargas parakalon legjendën

Kili e nis me këmbën e mbarë në Copa Amerika. Fituesit në fuqi të këtij kompeticioni…

Nga rrugëtimi, deri te stadiumet: Zbardhet gjithçka për “Copa America 2019”

Kupa e Amerikës do të luajë vitin që vjen edicionin e saj të 46-të, që do…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online