VIDEO | Rastësia e pabesueshme, sulmuesi shënon dy herë të njëjtin gol

Aintrahti i Frankfurtit mori një fitore mjaft të rëndësishme mbrëmjen e së hënës, teksa triufmoi në fushën e Dyseldorfit me shifrat 0-3. Goli i parë për “shqiponjat” u shënua nga sulmuesi Paciencia, me portugezin që tundi rrjetën për të dytën ndeshje radhazi në kampionat.

Në pamjen e parë, goli i shënuar mbrëmë është një gol normal, por në rast se i hedhim një sy edhe golit të shënuar një javë më parë ndaj Hofenhajmit, do të dallojmë një rastësi të pabesueshme. Të dy golat, janë gati të njëjtë, si në aksion si në realizim dhe mbajnë të dy firmën e sulmuesit Paciencia.

Copy + Paste by Gonçalo Paciência (Eintracht Frankfurt) from r/soccer


Një rastësi në kufijtë e të pabesueshmes, teksa në harkun e 9 ditëve, portugezi shënon dy herë dhe të dy golat janë fotokopje të njëri-tjetrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online