VIDEO | PSG ia var kampionatit, dështimi i radhës me Nicën

0

PSG po dhuron një fund sezoni të shëmtuar.  Pas humbjes në Kupë ndaj Renesë dhe disfatës në kampionat, parisienët dështojnë sërish, kësaj radhe ndaj Nicës.

Skuadra e Tomas Tuhel nuk ka më shkuar më shumë se një barazim 1 – 1 ndaj skuadrës së renditur në vendin e shtatë të kampionatit francez.

Në shtatë takimet  e fundit, PSG ka regjistruar katër humbje, 2 barazime dhe vetëm një fitore.

PSG 1 – 1 Nica
Shënues: Nejmar 60’ (pen) / Ganago 26’

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.