Browsing Tag

Verrati

VIDEO | PSG ia var kampionatit, dështimi i radhës me Nicën

PSG po dhuron një fund sezoni të shëmtuar.  Pas humbjes në Kupë ndaj Renesë dhe disfatës në kampionat, parisienët dështojnë sërish, kësaj radhe ndaj Nicës. Skuadra e Tomas Tuhel nuk ka më shkuar më shumë se një barazim 1 – 1 ndaj…

Verrati për çështjen e trukimit: Nuk është hera e parë…

Pak ditë më parë lajmi se ndeshja e Championsit PSG-Crvena Zvezda ka dyshime se mund të jetë e trukuar, bëri mjaft bujë. UEFA do ta hetojë këtë ndeshje, që përfundoi me shifrat 6-1 në favor të parizienëve. Gjatë kësaj sfide është bërë me…

Verrati: Fitojmë Championsin me dyshen Nejmar-Mbape

Mesfushori italian i PSG-së, Marko Verati ka dhënë mendimin e tij për blerjet e bujshme të klubit francez Nejmar dhe Kilian Mbape. Italiani ka deklaruar se me afrimin e tyre në ekip, PSG-ja ka shumë më tepër shanse për të fituar Ligën e…